Uzdravení a osvobození

Svědectví účastníků služby Doteky nebe ke slávě Ježíše Krista.

Najetím kurzoru na svědectví se dozvíš více. Budeš si také moci prokliknout na odkaz na celé svědectví ve formě videa.
Kliknutím na svědectví se dozvíš více. Budeš si také moci prokliknout na odkaz na celé svědectví ve formě videa.

Žádala modlitbu za kamarádku s roztroušenou sklerózou. Ježíš ji uzdravil.

Zuzčině kamarádce Martě lékaři diagnostikovali roztroušenou sklerózu. Zuzka s vírou v srdci doslova přinesla Martu před nohy Pána Ježíše. Za její potřebu se během setkání modlili modlitebníci sloužící u této služby. Marta byla v soukromí s Ježíšem a vírou přijímala svůj zázrak. Na dalším setkání Zuzka nadšeně a se slzami v očích svědčí, že Martě lékaři sdělili úžasnou novinu, že "je to v pořádku"! Děkujeme, Pane Ježíši!
Video zde

PROROCKÉ SLOVO přineslo jasné instrukce. Chvála o Boží milosti odvrátila krizi.

Paní Dana přijala v modlitebních místnostech prorocké slovo, s tím, že má často zpívat známou chválu "Amazing Grace" (Úžasná milost). Když nastaly problémy s jejím synem, Duch Svatý ji najednou tuto chválu připomněl. Ona i její syn začaly tuto chválu zpívat a chválit Pána Ježíše. Následkem toho veškeré potíže (útoky, zvracení...) odešly! Ach, ta úžasná Boží milost! Chvalme Boha, ať se děje cokoli, protože On je toho hoden!
Video zde

JEŽÍŠŮV ZÁZRAK: Nefunkční NERV v obličeji po modlitbě FUNGUJE!

Hance několik let doslova nefungoval nerv v obličeji. Dle vlastních slov měla postiženou tvář a když se smála, tak ji to šlo pouze jednou stranou obličeje. Během modlitby v Ježíšově jménu na setkání Doteků nebe cítila působení Boží moci, jako by ji "několik provazů táhlo pusu nahoru". Od té doby ji nerv v obličeji funguje! To Ježíš učinil tento zázrak!
Video zde

Ježíš ji obnovuje koleno. Nevěřte lidských prognózám, věřte Bohu!

Libuše měla veliké problémy s kolenem, nemohla se pořádně hýbat, musela být rok a půl doma. I po operaci měla stále značné problémy. Věřila však celou dobu Ježíši, že ji uzdraví a pomůže vším projít. V rámci služby Doteky nebe přijala modlitby a nyní svědčí, jaké nadpřirozené jednání se svým kolenem zažívá. Libuše se rozhodla, že bude věřit Bohu a nyní vidí ohromné výsledky! S kolenem hýbe, může chodit do schodů a její stav se stále zlepšuje - díky Pánu Ježíši.
Video zde

JEŽÍŠ ohlásil své navštívení a UZDRAVIL RAKOVINU PROSTATY

Liborovi diagnostikovali rakovinu prostaty. Po třech týdnech přišel na setkání, kde přijal modlitby a prorocké slovo, s tím, že Libora "dnes večer navštíví Ježíš a bude k němu mluvit". Libor slovo ve víře uchopil a opravdu se tak stalo! Ježíš Libora navštívil a uzdravil z rakoviny! Libor byl následně na odběru krve - hraniční hodnota prostat. indexu v Liborově věku je mezi 2 až 3 μg/l, Liborův výsledek po Božím navštívení byl úžasných 0,3 μg/l ! Chvála Ježíši!
Video zde

Zvětšená prostata pod mocí Boží. Slovo poznání vedlo ke zmírnění 10letých obtíží.

Během setkání služby Doteky nebe přišlo slovo poznání "prostata". Přihlásil se i Roman, který sdílel, že má problémy se zvětšenou prostatou. Následně přijal modlitbu v moci Ducha Svatého za zmenšení prostaty. Po dvou měsících Roman dosvědčuje, že v oblasti prostaty došlo ke zlepšení jeho stavu i zmírnění obtíží - a to po 10 letech! Chvála Ježíši!
Video zde

Ježíš ji chtěl osvobodit! Po modlitbě má o 100% více energie.

Duch Svatý během setkání služby Doteky nebe ukázal na Ivu a ihned odhalil démonický útlak, kterého chtěl Ivy zbavit. Iva nic o úbytku energie nesdílela, ale ve víře přijala tuto modlitbu v moci Ducha. Na dalším setkání Iva radostně dosvědčuje, že od modlitby má o 100% více energie! Tedy tolik, kolik měla přibližně před 9 měsíci! Nepřítel přišel se svým útlakem, aby Ivu okradl, ale Ježíš přišel, aby Iva měla život a měla ho v hojnosti! Sláva Ježíši!
Video zde

ANDĚL PÁNĚ ji pomazal koleno. Kolegové nechápou, že je tak rychle uzdravená.

Petra žádala uzdravení ze silných bolestí kolena a odřenin v důsledku pádu. Během modlitby přišlo prorocké vidění, kdy anděl pomazával Petřino koleno. Šest dní po modlitbě Petra dosvědčuje své kompletní uzdravení nejen z odřenin, ale především z velmi bolavého kolena. Petra může nyní chodit bez bolesti, dokonce ujela i 5 km na kole! Dle jejích slov kolegové v práci nechápou, jak může být tak rychle uzdravená. Díky Ježíši!
Video zde

Boží milost v akci: BOLEST močového měchýře ZMIZELA!

Tereza radostně dosvědčuje, jak byla zázračně uzdravena na jednom z minulým setkáních služby Doteky nebe v rámci Večerů probuzení z bolesti močového měchýře. Díky tomuto uzdravení mohla Tereza druhý den jet lyžovat, kde byla vidět po dlouhou dobu duha na obloze. Pán si Terezu a tuto situaci použil k tomu, aby kamarád mohl přijít blíže Ježíši. Jemu buď sláva!
Video zde

JEŽÍŠ mu vrátil úsměv: ALERGIE, SENNÁ RÝMA a letitá BOLEST tváře UZDRAVENA!

Bernard po 6 měsících sdílí, co pro něj Ježíš udělal skrze modlitby na jednom z předchozích setkání služby Doteky nebe. Ježíš ho uzdravil z alergie a senné rýmy! Druhým svědectvím je uzdravení nepříjemných bolestí tváře, které Bernarda trápilo přibližně 2 roky. Nic mu na to nepomáhalo, ale moc Ježíše Krista ano! Nyní se může i normálně smát, což před tím bez bolesti nemohl. Díky Bohu!
Video zde

Boží moc ji osvobodila od útlaku a uzdravila kůži

Renata žádala modlitbu za potíže s kůží (svědění, loupání). Během modlitby přišlo slovo poznání o čarodějnickém útoku a následně proběhla modlitba proti tomu. Renata potvrdila, že čarodějnictví v podobě manipulace v rodině, byla opravdu vystavena. Na dalším setkání dosvědčuje, že stav její kůže je lepší a také odešel nepříjemný tlak na hrudi, který před tím prožívala! Díky Ježíši!
Video zde

JEŽÍŠ HO UZDRAVIL z alergie na mléko. VYLITÍ BOŽÍ LÁSKY pro celou RODINU.

Malý Honzík měl měsíce alergii na mléko a musel se vyhýbat mléčným produktům. Do školky dostával speciální stravu. Byl s rodinou na setkání Doteky nebe, kde přijal modlitbu v modlitební místnosti. Rodiče vírou přijali uzdravení a začali mu pozvolna dávat mléčné produkty. Nyní jeho mamka sdílí, že Honzík už téměř vše mléčné konzumuje, pije mléko a to bez následných alergických reakcí! Chvála Ježíši!
Video zde

UZDRAVENÍ PLIC BOŽÍ MOCÍ. Konec otravného kašle a slabosti!

Iva měla komplikovaný zápal plic, hodně kašlala a nebylo ji dobře. Kvůli borelióze brala antibiotika, které ji způsobovaly potíže. Lékaři si s ní nevěděli rady a dělali ji mnoho testů. Ve víře však přišla na setkání, kde přijala modlitbu, ve které byl vykázán duch nemoci. Iva po třech týdnech dosvědčuje, že byla na kontrolním rentgenu a je v pořádku! Cítí se dobře a je již téměř bez vysilujícího kašle. Děkujeme Ježíši!
Video zde

Uzdravena z bolestí břicha při sledování živého přenosu

Markéta sledovala, na doporučení maminky, lednové živé vysílání Doteků nebe přes YouTube. Během setkání, kdy byli hromadné modlitby za oblast břicha, ucítila ve svém břichu Boží moc a "něco vypadlo ven". Od té doby je zcela uzdravena, může normálně snídat a nemusí na nepříjemné lékařské vyšetření. Díky Ježíši, je to Tvoje dílo!
Video zde

Zlatý STAFYLOKOK PORAŽEN! Uzdravena skrze slovo poznání.

Během hromadných modliteb na setkání zaznělo slovo poznání "zlatý stafylokok". Jen Ježíš věděl, že se účastní Janka, která s touto bakterií opravdu bojovala! Janka uzdravení přijala vírou a už další den po setkání viděla, jak ji velmi nepříjemné symptomy infekce (bolesti krku, žaludku, svalů, kloubů, ...) ustupují! Nakonec se obešla i bez antibiotik a i její lékařka se divila, jak je možné, že je tak rychle uzdravena! Sláva Pánu Ježíši!
Video zde

SVOBODNÁ OD BŘEMEN A ÚTLAKU. Prožij to samé!

Míša dlouhodobě zažívala tlak v práci. Večer se připojila na setkání, nicméně díky nahromaděným těžkostem měla problém setkání vnímat a chtěla odejít. Ježíš je však nesrovnatelně mocnější, než každý útok ďábla. Duch Svatý ukázal na bratra Nigela z Indie, kterému dal na srdce modlitbu za břemena a duchovní útlaky přítomných lidí. Michaela během této modlitby zažila osvobození a setkala se s Pánem Ježíšem! Sláva Mu!
Video zde

Boží slovo ji uzdravilo bolest kyčle! Vyznávání Božího slova má velikou moc.

Iva svědči o uzdravení své kyčle, která ji měsíce bolela. Vedle modlitby v hlavním vysílání přijala v modlitebních místnosti osobní slovo, že nemá vyznávat, že je nemocná, ale má vyznávat opak a Boží slovo o svém uzdravení. Iva si to vzala k srdci a nyní svědčí, že "všechno to odeznělo." Naše slova mají ohromnou moc! Díky Ježíši!
Video zde

ROKY ÚNAVY jsou PRYČ: osvobozena z únavového syndromu

Hanika svědčí, jak byla před 2 měsíci v modlitební místnosti Doteků nebe osvobozena od únavového syndromu, který ji několik let způsoboval velké těžkosti! Dle svých slov je to pro ni "velikánská změna a prožívá velikou radost." Aleluja!!! Svědectví toho, co Ježíš udělal, neslo Boží pomazání, které bylo uvolněno na celé shromáždění. Pokud se tě týká stejný problém, přijímej vírou své osvobození! Díky Ježíši!
Video zde

Nemohla se hýbat, po modlitbách může na běžky!

Denisa sdílí, jak po modlitbách v rámci služby Doteky nebe byla kompletně dozdravena z předchozích velmi závažných zdravotních problémů (po vakcinaci se nemohla téměř hýbat). Věřila však Ježíši a po modlitbě jejího pastora problémy začaly postupně mizet! Stále však měla zdravotní problémy. Nyní však sdílí své svědectví, že díky Ježíši může na běžky! Chvála Mu!
Video zde

Oblak Boží slávy ho uzdravil! Před modlitbou se nemohl skoro hýbat, teď vrací léky na bolest.

Pan Jan byl po modlitbě na minulém setkání zcela uzdraven. Záda ho bolela tak, že musel na pohotovost, dostal léky. Pán ho však nadpřirozeně uzdravil. Svědectví ukazuje na víru pana Honzy - měl jistotu, že bude uzdraven! Tuto víru Pán poctil nádherným zázrakem. Aleluja!
Video zde

JEŽÍŠ ZJEVIL problémy s krví a zcela ji UZDRAVIL!

Během modlitby za Marii přišlo slovo poznání o potřebě uzdravení krve. Až následně se Marie rozpovídala o svém zdravotním stavu - před půlrokem byla na operaci se žlučníkem, kde ji našli karcinogenní nádor v oblasti střeva. Nádor ji odebrali, ale v krvi měla stále rakovinové markery. Za tři dny byla na nových testech, které ukázaly, že její krev je zcela čistá! Paní Marie tak nemusí brát žádnou chemoterapii, ani být ozařována. Ježíš ji kompletně uzdravil!
Video zde

Zmenšení šumu v uších /tinnitus/ po modlitbě v Ježíšově jménu.

Pan Robert přijal na setkání služby Doteky nebe modlitbu za uzdravení sluchu. Měl problémy se šumem v uších (tinnitus) a nedoslýchavostí. Na dalším setkání vydal svědectví o významném zlepšení sluchu - šum v uších je menší a celkově lépe slyší! Modlitba v Ježíšově jménu má velikou moc! Sláva Ježíši!
Video zde

Konečně může otevřít ústa! Na bolest už zapomněla.

Paní Erika měla měsíce problémy s extrémní bolestí čelisti, nemohla ani pořádně otevřít ústa. Přišla na setkání Doteky nebe, kde přijala modlitbu. Na dalším setkání vydává svědectví o velké změně. Asi po týdnu od modlitby už mohla ústa otevřít a následně na celý problém dokonce zapomněla - došlo k výrazné změně stavu a úbytku bolesti. Ježíš je Uzdravitel a Jemu patří všechna sláva!
Video zde

Vysoký krevní tlak uzdraven mocí Ježíše. Bolesti hlavy a srdce jsou pryč!

Martina přišla na modlitebním setkání pro modlitbu za konkrétní věci, Ježíš ji ale dal i to, o co Jej nežádala. Po setkání přišla domů a letité problémy s vysokým krevním tlakem byly pryč! Od toho dne ji zmizely silné bolesti hlavy a srdce! Kvůli těmto problémům, na které nepomohly ani předepsané léky, měla i problém zůstat v zaměstnání. Ježíš je pravý Uzdravitel.
Video zde
Facebook skupina
YouTube
Instagram