Registrace na hlavní online setkání

Kdy: pátek 13. října 2023 od 18:00

Pozn.: Registrace na Večer probuzení (další formát služby Doteky nebe) je zde.

Vítejte v tom nádherném jménu Pána Ježíše! Jste srdečně zváni na online setkání, které se bude konat v pátek 13. října 2023 od 18:00. Setkání je v češtině s možností volby anglického simultánního překladu. Předpokládaná délka setkání jsou 2,5 hodiny + modlitební místnosti na konci setkání cca 1-2 hodiny.

Setkání probíhá přes aplikaci Zoom, která je zdarma ke stažení na PC, mobily i tablety. Součástí setkání jsou chvály, vydávání svědectví, krátké biblické poselství a následně hlavní modlitební čas, kdy se dle vedení Ducha Svatého budeme modlit za skupiny lidí a jednotlivce. V poslední části setkání budete s dalšími účastníky rozděleni do modlitebních místností, kde se za vás a vaše potřeby budou modlit pomazaní modlitební pomocníci z České republiky. Každý tak bude moci přijmout požehnání a osobní modlitbu za své potřeby.

Setkání i modlitby jsou zdarma, tedy bez jakéhokoli poplatku. Službu je možno dobrovolně podpořit.

Před registrací si prosím přečtěte následující:

  1. Požaduje se jedna registrace na jedno zařízení (počítač, tablet, mobil). To znamená, že pokud máte rodinu / přátele na jednom zařízení, přihlásíte se jen jednou (nikoliv každý zvlášť).
  2. Pokud vaše rodina používá více než jedno zařízení, musí být každé v jiné místnosti, aby na Zoomu nedocházelo ke zvukové ozvěně. Každé zařízení musí být registrováno samostatně / pod jiným jménem.
  3. Pokud chcete přijmout modlitbu v hlavním čase setkání, je třeba mít zapnutou kameru na svém zařízení.
  4. Nahrávka ze setkání je pořizována rovněž za účelem případného veřejného použití ke slávě jména Ježíše Krista. Vaše přihlášení na setkání a vstup do vysílání je povolením, že v případě potřeby smíme takto použít záznam, na kterém jste.
  5. V rámci přípravy na akci vás povzbuzujeme, abyste posilovali svou víru například četbou biblických evangelií nebo sledováním záznamů z minulých setkání.

Věříme, že zažijete dotek nebe – dotek Pána Ježíše Krista, který vám je moci přinést ještě daleko více, než očekáváte.

Lukáš Mixánek a služební tým.

Facebook skupina
YouTube
Instagram