Účast na Večeru probuzení prostřednictvím YouTube nebo Facebooku

Díky moderním technologiím a formátu těchto Večerů probuzení je možné plnohodnotné zapojení skrze živé přenosy na YouTube a Facebooku. V žádném případě nejde o pouhé sledování, ale o interaktivní večer, během kterého s vámi v první řadě bude pracovat Pán Ježíš skrze Ducha Svatého – pokud Mu to dovolíte. Z vaší strany jde tedy předně o účast víry a otevřeného srdce. Během setkání můžete přijímat vírou vše, co se na setkání děje a uvolňuje z nebe v  Ježíšově jménu (ať už v rámci individuálních, či hromadných modliteb). Během přenosu můžete také psát vaše modlitební potřeby, se kterými dle vedení Ducha Svatého během přenosu pracujeme.

Živý přenos Večeru probuzení probíhá vždy na našem YouTube kanálu „Doteky nebe“. Výhodou této platformy je, že zde přenos můžete sledovat i bez jakéhokoli profilu na YouTube, tzn. v čase konání setkání vám stačí jít jen na náš YouTube kanál a tam uvidíte právě probíhající živý přenos (bude označen červenou ikonkou „Živě“).

Pokud máte svůj profil na YouTube, nejlepší cestou je dát odběr našemu kanálu (+ kliknout na ikonku plného zvonečku pro všechna oznámení) a v čase konání setkání můžete přenos sledovat. Navíc pak, jako odběratelé kanálu, budete během setkání moci psát do chatu modlitební žádosti, svědectví, atd.

Pokud máte účet na Facebooku, není pro vás nic snadnějšího, než vstoupit do naší facebookové skupiny „Doteky nebe“. Právě i tam v čas Večeru probuzení naleznete jeho živý přenos. Díky komentářům budete moci posílat vaše modlitební žádosti, či svědectví o Božím jednání.

Proto neváhejte a přidejte se do naší facebookové skupiny „Doteky nebe“ (přejděte na stránku skupiny a klikněte na tlačítko „Přidat se ke skupině“).

Facebook skupina
YouTube
Instagram