Reakce účastníků

"Při modlitbě jsem prožila obrovské potěšení, které jsem moc potřebovala, protože věřím, že mně Pán uzdravil krev, měla jsem tam mnoho markerů a málo červených krvinek a protože mně naordinovali na zítřek 15.9. ještě jedno CT hrudníku, já věřím, že Pán Ježíš mě uzdravil a věřím, že tam už nic nenajdou... "
Z dalšího emailu: "V týdnu jsem byla pro výsledky CT hrudníku a krevního obrazu. Hrudník je úplně v pořádku a krevní obraz v normálu. Pán Ježíš mě opravdu (po modlitbě na setkání) uzdravil..."
Marie Lehocká
"Asi 5 rokov som malá tazsi příběh hypertenze, lieky mi neustále měnili, lieky mi nezaberali, po zobrati tabletky mi bolo horsie, příšerne má bolela hlava... Od modlitby som nezobrala ani jednu tabletku, hlava má viac nebolela, bolest v oblasti srdce nie je. Dakujem milovanému Panu Ježiši."
Martina Fabriciova
"V září, když jste měli Doteky nebe , tak se mě Duch svatý dotkl, cítil jsem nádherné teplo v mém těle a radost v srdci a tekli mi slzy .... byl jsem štastný!"
Michal Raputa
"Pán se mě velice dotýkal po celou dobu online setkání. Mé srdce bylo (a stále je) plné vděčnosti a chvály, když jsem mohla slyšet svědectví na Boží slávu, která lidé v pokoře přinášeli, a když jsem viděla Boží lásku při jednání s každým člověkem. V modlitební místnosti jsem požádala o modlitby týkající se únavového syndromu, který mě trápil poslední rok a půl a stále se při zátěži vracel. Od setkání a modliteb vnímám v této oblasti změnu - do té doby mě místy symptomy hluboké únavy příliš přemáhaly, způsobovaly i neklidné noci a nedokázala jsem zůstávat ve víře a spočinutí v Pánu. Sláva Pánu Ježíši!"
Hanka Kotlářová
"HALELUJAH! Boží moc a přítomnost Ducha Svatého přímo hmatatelná! Sláva tobě Pane Ježíši!"
Martin Čermák
"...ihned jsem cítila nad sebou Boží moc, proudila mnou po celou dobu modliteb a měla jsem vizi: přede mnou oheň-vnímala jsem mocnou Boží přítomnost a proudilo mnou silné teplo. Na konci v modlitebních místnostech jsem požádala o modlitbu za žaludek, který mě v poslední době trápil. Následující den se mi ulevilo a já s chutí začala opět jíst. Děkuji Bohu jak mocně jedná v našich životech."
Janka Filová
"... od začátku vidím obraz otevřeného nebe, ve kterém je Ježíš a ta moc jde na všechny tady zúčasněné, na celou zemi. Vidím otevřené nebe a Ježíše tak osobně... u nás - že je tady s námi doma, že se to děje. Radost, pokoj, Jeho vítězství je tady s námi."
Aneta Kučerová
Facebook skupina
YouTube
Instagram