Reakce účastníků

Pozn.: Mnoho dalších svědectví ze služby je na Youtube kanálu Doteky nebe.
"V pátek 3.2. 2023 jsem prožila mocný dotyk Pána. Od začátku vysílání až do konce jsem prožívala velkou radost a smála jsem se a radovala po celou dobu. Pak to vyvrcholilo i v modlitební místnosti. Byla jsem uzdravena z deprese a cítila jsem se dobře na duchu, duši i těle."
Irena Tomášová
"Díky Vašemu vysílání a sdílení videí cítím velkou změnu v mém psychickém stavu, cítím větší lehkost a radost."
Alisa Kairos
"Při modlitbě jsem prožila obrovské potěšení, které jsem moc potřebovala, protože věřím, že mně Pán uzdravil krev, měla jsem tam mnoho markerů a málo červených krvinek a protože mně naordinovali na zítřek 15.9. ještě jedno CT hrudníku, já věřím, že Pán Ježíš mě uzdravil a věřím, že tam už nic nenajdou... "
Z dalšího emailu: "V týdnu jsem byla pro výsledky CT hrudníku a krevního obrazu. Hrudník je úplně v pořádku a krevní obraz v normálu. Pán Ježíš mě opravdu (po modlitbě na setkání) uzdravil..."
Marie Lehocká
"Včera to byla Boží síla, na shromáždění i v místnostech! Bůh mi pomohl odpustit člověku, který mě v dětství zneužíval a pak zavládl v té oblasti v mém srdci pokoj. Včera Bůh udělal hodně v mém životě. Halelujah!"
Martin Třinec
"V září, když jste měli Doteky nebe , tak se mě Duch svatý dotkl, cítil jsem nádherné teplo v mém těle a radost v srdci a tekli mi slzy .... byl jsem štastný!"
Michal Raputa
"...ihned jsem cítila nad sebou Boží moc, proudila mnou po celou dobu modliteb a měla jsem vizi: přede mnou oheň-vnímala jsem mocnou Boží přítomnost a proudilo mnou silné teplo. Na konci v modlitebních místnostech jsem požádala o modlitbu za žaludek, který mě v poslední době trápil. Následující den se mi ulevilo a já s chutí začala opět jíst. Děkuji Bohu jak mocně jedná v našich životech."
Janka Filová
""Chci se sdílet, co jsem prožila na posledním setkání (6.1.2023). Po chvalách nastala chvíle, kdy ses modlil za všechny zůčastněné lidi pod mocí Ducha Svatého. U modliteb jsi vyslovil, že se stavíš proti zlatému stafilokoku. Já hned věděla, cítila, že je to pro mne a tak jsem si to uzdravení stáhla od Pána pro sebe i rodinu, protože se v mé rodině projevil zlatý stafilokok a postupně všech šest členů rodiny skončilo na antibiotikách. Já tu nemoc dostala taky a symtomy byly dost nepříjemné. Po modlitbě začaly symtomy odcházet a já jediná z rodiny se obešla bez antibiotik, byla jsem uzdravená! Chvála a čest patří Bohu Otci Nebeskému.""
Janka Filová
"Po modlitbě za rakovinu 4. stupně v oblasti jater se mi okamžitě ulevilo. Cítila jsem Boží přítomnost... byl to velice silný proud tepla a v mém břiše (kde jsem měla také metastáze) se "cosi rolovalo" a pak to bylo vytrženo ven. Od té chvíle jsem se úplně narovnala - chodila jsem přihrblá kvůli velkým bolestem. Přestala jsem brát kapky a prášky na bolesti a dostala jsem úplně novou sílu. Vyjdu schody u nás v domě, aniž se zadýchám, před tím jsem lezla doslova po čtyřech. Nemohla jsem vařit, uklízet, prostě běžné práce v domácnosti nebyly možné. Teď je vše jako dřív, chvála Pánu Ježíši za jeho uzdravení!"
Renata S.
"Pán se mě velice dotýkal po celou dobu online setkání. Mé srdce bylo (a stále je) plné vděčnosti a chvály, když jsem mohla slyšet svědectví na Boží slávu, která lidé v pokoře přinášeli, a když jsem viděla Boží lásku při jednání s každým člověkem. V modlitební místnosti jsem požádala o modlitby týkající se únavového syndromu, který mě trápil poslední rok a půl a stále se při zátěži vracel. Od setkání a modliteb vnímám v této oblasti změnu - do té doby mě místy symptomy hluboké únavy příliš přemáhaly, způsobovaly i neklidné noci a nedokázala jsem zůstávat ve víře a spočinutí v Pánu. Sláva Pánu Ježíši!"
Hanka Kotlářová
"HALELUJAH! Boží moc a přítomnost Ducha Svatého přímo hmatatelná! Sláva tobě Pane Ježíši!"
Martin Čermák
"Asi 5 rokov som malá tazsi příběh hypertenze, lieky mi neustále měnili, lieky mi nezaberali, po zobrati tabletky mi bolo horsie, příšerne má bolela hlava... Od modlitby som nezobrala ani jednu tabletku, hlava má viac nebolela, bolest v oblasti srdce nie je. Dakujem milovanému Panu Ježiši."
Martina Fabriciova
Facebook skupina
YouTube
Instagram